Opis
Fitoterapia układu pokarmowego – jednodniowe warsztaty zielarskie we Wrocławiu
Chcesz poprawić funkcjonowanie swojego układu pokarmowego z pomocą ziół, ale nie wiesz jakie zioła stosujemy w konkretnych chorobach i dolegliwościach?
Zastanawiasz się, które zioła są trawienne, a które łagodzą refluks?
Nie masz pewności, co stosowac, żeby poprawić wydzielanie żółci a co , żeby ograniczyć wzdęcia itd.?
A może cierpisz na zaparcia lub biegunki i próbowałaś/eś już wszystkiego?
Zapisz się na nasze warsztaty i spróbuj wspomóc swoje sampoczucie z użyciem ziół. Pod okiem dyplomowanej ekspertki nauczysz się jak bezpiecznie wykonać domowe preparaty trawienne, rozkurczowe, żólciopędne, ochronne dla żołądka i przeciwzapalne dla błon śluzowych w układzie pokarmowym.
Opis i program warsztatów
Zapraszamy na intensywne, jednodniowe warsztaty Fitoterapia układu pokarmowego, podczas których łączymy teorię z maksymalną ilością praktyki.
Dla kogo są te warsztaty?
Szkolenie jest idealne zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie fitoterapii i ziołolecznictwa , jak i dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie, ale chcą usystematyzować swoją wiedzę.
Czego się nauczysz i co zabierzesz do domu?
Podczas części warsztatowej każdy uczestnik samodzielnie wykona i zabierze do domu 6 preparatów z poniższej listy np. :
– ziołową herbatę przeciwzapalną na błony śluzowe
– nalewkę przeciwpasożytniczą lub na SIBO
– mieszankę przeciwbiegunkową
– kapsułki wspomagające trawienie i wydzielanie żółci
– ziołowy ocet trawienny i rozkurczowy na układ pokarmowy
– ziołowy proszek na wzdęcia
Wszystkie preparaty będziemy omawiać pod kątem czasu stosowania również dawek terapeutycznych. Dodatkowo omówimy wsparcie dietetyczne i w terapii ww. dolegliwości.
Co otrzymujesz w cenie warsztatów?
Zapewniamy wszystko, co niezbędne, abyś mógł/mogła w pełni skupić się na nauce i relaksie. W cenie 450,00 zł otrzymujesz:
Komplet surowców i baz: wysokiej jakości maceraty olejowe, olejki eteryczne, glinkę, zioła itp.
Wszystkie wykonane przez siebie produkty zabierasz do domu.
Materiały edukacyjne: kolorowy skrypt z recepturami .
Dostęp do profesjonalnego sprzętu oraz odzież ochronną.
Imienny Certyfikat ukończenia warsztatów.
Pyszny poczęstunek: kawę, herbatę, wodę oraz świetną atmosferę.
Harmonogram zajęć naszych warsztatów:
Piątki: 15:00-19:00
Soboty: 10:00-14:00
Niedziele: 9:00-13:00
Atrakcyjne zniżki i rabaty – zapłać do 10% mniej!
Cenimy stałych klientów oraz bliskie relacje, dlatego przygotowaliśmy specjalne oferty rabatowe (promocje nie łączą się):
Dla stałych pasjonatów – jesteś członkiem grupy Maruna Warsztaty Zielarskie i brałeś/aś udział w min. dwóch pojedynczych warsztatach lub jednym dwudniowym? Każde kolejne szkolenie kupisz 10% taniej!
Dla bliskich – przychodzicie we dwoje? Małżeństwa, pary, mama z córką czy rodzeństwo mieszkające razem otrzymują 10% zniżki na całe zamówienie.
Jak skorzystać z promocji? To proste, wystarczy spełnić dwa warunki:
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku
Zostaw swoją opinię o nas w Google
Kto poprowadzi warsztaty? Poznaj swoją nauczycielkę
Zajęcia prowadzi mgr inż. Joanna Arciszewska-Olejniczak – dyplomowana zielarka, dietetyczka, psychodietetyczka, naturoterapeutka oraz biotechnolog i mikrobiolog żywności.
Joanna posiada wieloletnie, praktyczne doświadczenie w fitoterapii i przetwórstwie spożywczym. W swojej pracy łączy rzetelną wiedzę naukową z holistycznym podejściem do zdrowia, dzięki czemu skutecznie pomaga nawet w przypadkach, gdzie medycyna konwencjonalna rozkłada ręce. Jej warsztaty słyną z maksymalnie praktycznego charakteru – tutaj nie tylko słuchasz, ale przede wszystkim działasz i zyskujesz realne umiejętności.
Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!
Gdzie odbywają się warsztaty?
Te warsztaty organizujemy w naszej zielarni w Śródmieściu Wrocławia, dokładny adres:
ul. Lompy 3-5/1. 50-308 Wrocław
* Zadatek jest bezzwrotny.












